Linkit Custom Link (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Delete
fa: حذف

en: Link
fa: پیوند

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Query
fa: پرس و جو

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Add link
fa: افزودن پیوند

en: Route name
fa: نام مسیر
