Linkit Custom Link (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Delete
he: מחיקה

en: Link
he: קישור

en: Label
he: תווית

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Query
he: שאילתה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Add link
he: הוספת קישור
