Linkit Custom Link (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Link
hi: कड़ी

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: Route name
hi: रूट नाम
