Linkit Custom Link (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Delete
hr: Ukloni

en: Link
hr: Poveznica

en: Label
hr: Oznaka

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Add link
hr: Dodaj poveznicu
