Linkit Custom Link (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Delete
hu: Törlés

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Add link
hu: Hivatkozás hozzáadása

en: Fragment
hu: Részlet

en: Route name
hu: Útvonal neve

en: Route parameters
hu: Útvonal paraméterek
