Linkit Custom Link (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Link
hy: Հղում

en: Label
hy: Պիտակ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Add link
hy: Ավելացնել հղում
