Linkit Custom Link (1.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Delete
id: Hapus

en: Link
id: Tautan

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Query
id: Kueri

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Add link
id: Tambah tautan

en: Route name
id: Nama rute
