Linkit Custom Link (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Delete
it: Elimina

en: Label
it: Etichetta

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Add link
it: Aggiungi link

en: Route name
it: Nome della rotta
