Linkit Custom Link (1.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Delete
ja: 削除

en: Link
ja: リンク

en: Label
ja: ラベル

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Query
ja: クエリー

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Add link
ja: リンクの追加

en: Fragment
ja: フラグメント

en: Route name
ja: ルート名
