Linkit Custom Link (1.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Link
ku: بەستەر

en: Label
ku: پێناس

en: Add link
ku: بەستەر زیادبکە
