Linkit Custom Link (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Label
lt: Etiketė

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Query
lt: Užklausa

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Add link
lt: Pridėti nuorodą

en: Route name
lt: Maršruto pavadinimas
