Linkit Custom Link (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Delete
lv: Dzēst

en: Link
lv: Saite

en: Label
lv: Etiķete

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Query
lv: Vaicājums

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Add link
lv: Pievienot saiti
