Linkit Custom Link (1.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Delete
mr: मिटवा

en: Link
mr: दुवा

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी
