Linkit Custom Link (1.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Link
ne: लिङ्क

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Machine name
ne: मशीन नाम
