Linkit Custom Link (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Delete
ro: Șterge

en: Link
ro: Legătură

en: Label
ro: Etichetă

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Query
ro: Interogare

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Add link
ro: Adăugare legătură

en: Route name
ro: Nume rută
