Linkit Custom Link (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Link
ur: ربط

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
