Linkit Custom Link (1.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Delete
vi: Xóa

en: Link
vi: Liên kết

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Query
vi: Truy vấn

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Add link
vi: Thêm liên kết
