Linkit Sharepoint (1.0.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Password
ar: كلمة المرور

en: URL
ar: العنوان URL

en: User
ar: المستخدم

en: Custom
ar: مخصص

en: General
ar: عام

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية
