Linkit Sharepoint (1.0.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས
