Linkit Sharepoint (1.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Password
ca: Contrasenya

en: User
ca: Usuari

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Text value
ca: Valor de tipus text

en: Enter a comma-separated list of words to describe your view.
ca: Introduïu un llistat de paraules separades per comes que descriguin la vostra vista.
