Linkit Sharepoint (1.0.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Value
de: Wert

en: Password
de: Passwort

en: User
de: Benutzer

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: General
de: Allgemein

en: Default value
de: Standardwert

en: Configuration form
de: Konfigurationsformular

en: Text value
de: Textwert

en: Enter a comma-separated list of words to describe your view.
de: Begriffe (durch Komma getrennt) zur Beschreibung der Ansicht.
