Linkit Sharepoint (1.0.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
