Linkit Sharepoint (1.0.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Password
et: Parool

en: User
et: Kasutaja

en: Custom
et: Kohandatud

en: General
et: Üldine

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Text value
et: Tekstiline väärtus

en: Enter a comma-separated list of words to describe your view.
et: Sisesta komadega eraldatud nimekiri sõnadest, mis kirjeldavad sinu vaadet.
