Linkit Sharepoint (1.0.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Password
fi: Salasana

en: User
fi: Käyttäjä

en: Custom
fi: Oma

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Text value
fi: Tekstin arvo

en: Enter a comma-separated list of words to describe your view.
fi: Lisää pilkuin eloteltu lista avainsanoja kuvaamaan näkymääsi.
