Linkit Sharepoint (1.0.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Password
fr: Mot de passe

en: User
fr: Utilisateur

en: Custom
fr: Personnalisé

en: General
fr: Général

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Text value
fr: Valeur textuelle

en: Enter a comma-separated list of words to describe your view.
fr: Saisir une liste de mots séparés par des virgules pour décrire votre vue.
