Linkit Sharepoint (1.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: User
hy: Օգտագործող

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք
