Linkit Sharepoint (1.0.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Value
ja: 値

en: Password
ja: パスワード

en: User
ja: ユーザー

en: Custom
ja: カスタム

en: General
ja: 全般

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Text value
ja: テキスト値

en: Enter a comma-separated list of words to describe your view.
ja: ビューを説明する単語をカンマ区切りで入力してください。
