Linkit Sharepoint (1.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Password
jv: Sandhi

en: User
jv: Panganggo

en: Custom
jv: Kostum

en: General
jv: Umum

en: Default value
jv: Biji gawan
