Linkit Sharepoint (1.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Password
ka: პაროლი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: General
ka: ზოგადი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
