Linkit Sharepoint (1.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Password
kk: Құпиясөз

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: General
kk: Басты
