Linkit Sharepoint (1.0.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Password
pl: Hasło

en: User
pl: Użytkownik

en: Custom
pl: Własne

en: General
pl: Ogólne

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Text value
pl: Wartość tekstowa

en: Enter a comma-separated list of words to describe your view.
pl: Wprowadź listę oddzielonych przecinkami słów opisujących Twój widok.
