Linkit Sharepoint (1.0.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Password
ru: Пароль

en: User
ru: Пользователь

en: Custom
ru: Собственная

en: General
ru: Общий

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Text value
ru: Текстовое значение

en: Enter a comma-separated list of words to describe your view.
ru: Введите через запятую список слов, описывающих ваше представление.
