Linkit Sharepoint (1.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: General
th: ทั่วไป

en: Text value
th: ค่าข้อความ
