Linkit Sharepoint (1.0.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Password
tr: Parola

en: User
tr: Kullanıcı

en: Custom
tr: Özel

en: General
tr: Genel

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Text value
tr: Metin değeri

en: Enter a comma-separated list of words to describe your view.
tr: Görünümünüzü açıklamak için virgülle ayrılmış bir sözcük listesi girin.
