Linkit Sharepoint (1.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Password
lv: Parole

en: User
lv: Lietotājs

en: Custom
lv: Pielāgots

en: General
lv: Galvenie

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība
