Links Action UI (1.0.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Route
am: ፈለግ
