Links Action UI (1.0.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Administration
be: Кіраванне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Route
be: Маршрут
