Links Action UI (1.0.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Remove
bs: Ukloni

en: Administration
bs: Administracija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina
