Links Action UI (1.0.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Remove
cy: Symud

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau
