Links Action UI (1.0.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Remove
de: Entfernen

en: Administration
de: Verwaltung

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Weight
de: Gewichtung

en: Url
de: URL

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Button Text
de: Button-Text

en: Local Action
de: Lokale Aktion
