Links Action UI (1.0.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Remove
fi: Poista

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Url
fi: Osoite

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Route
fi: Reitti
