Links Action UI (1.0.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Remove
fr: Retirer

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: Url
fr: URL

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Button Text
fr: Texte du bouton
