Links Action UI (1.0.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Url
hu: Webcím

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Route
hu: Útvonal

en: Button Text
hu: Gombfelirat
