Links Action UI (1.0.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ
