Links Action UI (1.0.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Remove
id: Hapus

en: Administration
id: Administrasi

en: Weight
id: Bobot

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Route
id: Rute
