Links Action UI (1.0.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Remove
it: Elimina

en: Administration
it: Amministrazione

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Route
it: Itinerario
