Links Action UI (1.0.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Remove
ja: 削除

en: Administration
ja: 管理

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Url
ja: URL

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Route
ja: ルート
