Links Action UI (1.0.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Administration
lt: Administravimas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?
