Links Action UI (1.0.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Route
ml: മാര്‍ഗ്ഗം
