Links Action UI (1.0.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Remove
mr: काढा

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Route
mr: मार्ग
